Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

2019.2.8

Circle K atver pilna servisa degvielas uzpildes staciju Siguldā

Siguldā, Mazajā Saules ielā 2, no trešā augusta darbu sāks jauna koncepta Circle K pilna servisa degvielas uzpildes stacija (DUS). Tās atklāšanas svētki notiks piektdien, 9. augustā, un tajos visas dienas garumā apmeklētāji varēs baudīt dažādas aktivitātes un īpašos piedāvājumus. Stacijas būvniecībā investēti 2 miljoni eiro, tā ir 83. Circle K tirdzniecības vieta Latvijā un pirmā pilna servisa Circle K DUS Siguldā.

„Līdz šim bieži saņēmām jautājumus par to, kad Siguldā tiks atvērta pilna servisa Circle K DUS. Siguldas iedzīvotāju un viesu vēlmi esam sadzirdējuši un ar prieku varam paziņot par jaunas stacijas atklāšanu! DUS atrodas autoceļa A2 un Saules ielas krustojumā, kas ir nozīmīgs ceļa posms gan pilsētas iedzīvotājiem, gan ciemiņiem. Tāpēc arī šajā jaunā koncepta DUS būs plaša atpūtas zona un bagātīgs uz vietas gatavoto maltīšu sortiments, lai autobraucējiem nodrošinātu visu nepieciešamo kā īsākos, tā garākos ceļa posmos,” stāsta Circle K Latvia Mazumtirdzniecības tīkla direktors Viesturs Astičs.

DUS „Sigulda” ir pieejamas trīs degvielas uzpildes iekārtas vieglajiem transportlīdzekļiem un viena smagajām automašīnām, iekļaujot iespēju AdBlue šķīduma uzpildei. Tāpat stacijā ierīkota vieglo automašīnu automazgātava un servisa zona ar gaisa, ūdens iekārtu un putekļsūcēju pašapkalpošanās transportlīdzekļu apkopei.

Jaunā koncepta veikalā ikviens ir aicināts atpūtas zonā nobaudīt kādu gardu, uz vietas gatavotu maltīti no papildinātā ēdienu sortimenta. Plašajā ēdienu klāstā ikviens atradīs savai gaumei visatbilstošāko. Piedāvājumā ir gan svaigi, uz vietas gatavoti salāti, gan garšām bagātā meksikāņu virtuve, gan kārdinošas Latvijā ražotas un tautā iecienītas zupas.

Šobrīd jaunais koncepts ir ieviests 11 DUS, un pilno adrešu sarakstu ar tām iespējams atrast Circle K mājaslapā.

DUS „Sigulda” atklāšanas dienā, 9. augustā, apmeklētājiem būs iespēja griezt jau par Circle K svētku tradīciju kļuvušo laimes ratu un iegādāties degvielu par īpaši izdevīgu cenu. Visu diennakti būs pieejama arī bezmaksas zelta automazgāšana, bet no plkst. 9.00 pirmie 100 klienti tiks pie bezmaksas brokastīm – kafija kopā ar iecienīto kruasānu. Jaunajā DUS norisināsies arī produktu degustācijas un apmeklētāji bez maksas varēs kļūt par EXTRA Club biedriem, lai arī turpmāk saņemtu virkni izdevīgu piedāvājumu.
 

Par Circle K

Circle K Latvia ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas mazumtirgotājs Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un nodrošina izcilu apkalpošanu. Circle K ir plašākais DUS tīkls Latvijā – 83 tirdzniecības vietas, no kurām 78 ir pilna servisa DUS (tostarp 14 franšīzes), 4 automātiskās uzpildes stacijas un ērts iepirkšanās veikals Vecrīgā. Kā viens no pasaulē zināmākajiem degvielas un ērtas iepirkšanās veikalu zīmoliem Circle K ir pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.
 

Papildu informācija:

Ieva Stūre
Circle K Latvia komunikācijas konsultante
Tālr.: +371 29450530
E-pasts: ieva.sture@ka.lv
Aizvērt

Mainīt valodu