Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Circle K kafija - labākā kafija ceļā


Ikviens, kurš pavada laiku ceļā, ir pelnījis uzmundrinošu malku lieliskas kafijas. Kapučīno, espreso, latte, flat white, klasiska melnā kafija – mums ir viss, ko var vēlēties!

 Mēs lepojamies ar mūsu gardo kafiju, kas vienmēr pagatavota no rūpīgi izvēlētām kafijas pupiņām, kas audzētas atbildīgās saimniecībās ar starptautisko UTZ sertifikātu. Sertificētie piegādātāji ievēro stingras prasības, lai cīnītos ar lietusmežu izciršanu, klimata pārmaiņām, nabadzību un sociālo nevienlīdzību. Tas nozīmē, ka Circle K Tu baudi kafiju, kuras audzēšanā, gatavošanā un piegādē ik uz soļa gādāts par ilgtspējīgu mūsu planētas nākotni. Circle K kafija – tā ir lieliska kafija ar pievienoto vērtību.

Papildus jau iecienītajām kafijas piedevām – dažādas garšas sīrupiem, maltam kanēlim un šokolādei, pie mums kafijai vari pievienot arī putukrējumu un papildu porciju ar biezām piena putām. Baudīt lielisku kafiju tagad ir pavisam vienkārši – atliek tikai nospiest vienu pogu.


Lielākajās stacijās piedāvājam arī kafiju ar augu pienu!

Saistībā ar vegānā uztura lietošanu vai laktozes nepanesību, esam atsaukušies klientu aicinājumiem un piedāvājam iespēju baudīt savu iecienīto kafiju arī ar sojas pienu. Kafiju ar sojas pienu iespējams iegādāties 6 mūsu stacijās Rīgā: Anniņmuižas bulvārī 25a, Eksporta ielā 1c, Juglas ielā 2c, Vienības gatvē 105, K.Ulmaņa gatvē 110, Kurbada ielā 8, kā arī veikalā Vaļņu ielā 11. Ārpus Rīgas kafiju ar sojas pienu vari iegādāties mūsu stacijās Jēkabpilī, Jelgavā (Brīvības bulvārī 1), Kandavā un Saldū.

Circle K kafija tagad pieejama līdzņemšanai arī savā krūzē

Kā viens no lielākajiem take away kafijas tirgotājiem Latvijā, Circle K piedāvā saviem klientiem iespēju iegādāties kafiju savā termokrūzē un saņemt 10% atlaidi karstajam dzērienam. Droši nāc ar savu krūzi – saudzē dabu un ietaupi naudu!


 

Karsto dzērienu piedāvājums

Dubultais espreso Atvērt

Stipra un aromātiska kafijas deva, kas uzmundrinās un palīdzēs turpināt ceļu.

Melna kafija Atvērt

Tradicionāla pupiņu kafija, ko vari papildināt ar pienu, cukuru vai sīrupiem, putukrējumu, kanēli vai šokolādi.
Izvēlies XL Melnu kafiju un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!
Melna kafija ar pienu Atvērt

Tradicionāla pupiņu kafijaar svaigu pienu, ko vari papildināt cukuru vai sīrupiem, putukrējumu, klanēli vai šokolādi.
Izvēlies XL Melnu kafiju ar pienu un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!
Cafe Latte Atvērt

1/3 espresso kafijas ar 2/3 tvaicēta piena, tās sastāvā piena ir vairāk, nekā kapučīno un tai ir maigāka un pienīgāka garša.
Izvēlies XL Latte un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!

Flat white  Atvērt

Flat White ir uz espreso bāzēts kafijas dzēriens, kurš tiek gatavots Espresso dzērienam pievienojot karstas piena putas. Tas ir nedaudz līdzīgs tradicionālajiem Kapučīno un Latte dzērieniem, bet ar lielāku uzsvaru uz piena putām, kurām ir vairāk samtaina konsistence, ļaujot dominēt espresso garšai.

Kapučīno Atvērt

Espresso kafija ar maigu, siltu, saputotu pienu, kurai iespējams pievienot arī sīrupu.
Izvēlies XL Kapučīno un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!

Karstā šokolāde Atvērt

Labi daudz šokolādes pulvera, kas iejaukts svaigā, karstā pienā – labākais kafijas dzēriens saldummīļiem, jauniešiem un bērniem.
Izvēlies XL Karsto šokolādi un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!

Moka Atvērt

Gards kafijas dzēriens ar trim kārtām – izcilas karstās šokolādes, espresso un svaiga piena.

Tēja Atvērt

Tējas mīļotājiem piedāvājam klasisku un aromātisku tēju.
Izvēlies XL Tēju un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!

Uz vietas ceptās smalkmaizītes

Mēs rūpējamies, lai lieliskai kafijai vienmēr blakus būtu lieliskas smalkmaizītes - svaigas, gardas un daudzveidīgas! 

Aizvērt

Mainīt valodu